Залежно від типу заходу та кількості учасників, організатор може взагалі не контролювати вхід учасників на майданчик і ніяк їх не позначати. Однак, якщо йдеться про бізнес-події, ймовірно, всім учасникам знадобляться іменні бейджі, щоб їм було легше знайомитися. Часто для контролю входу використовують браслети, і вони можуть стати в пригоді організатору з кількох причин.
Фестивалі
Якщо ви організовуєте фестиваль, і вхід на територію можливий лише за придбаними квитками, учасників потрібно позначити, щоб вони могли вийти за межі території й повернутися назад. Бейджі тут не підійдуть, адже люди прийшли відпочити, а не носити бейджі на шиї.
Для конференцій та виставок браслети можуть бути як основним засобом ідентифікації замість бейджів, так і додатковим.
Прохід у різні зони на майданчику
Якщо на майданчику є кілька зон із окремою оплатою за вхід (наприклад, зона майстер-класів, зона харчування) або доступ до яких мають лише власники певних квитків (VIP-сектор), то за браслетами охороні буде простіше перевіряти доступ до цих зон, ніж звіряти інформацію на бейджах або у списках.
Включення обіду до квитка
Припустимо, в одних учасників обід включено у вартість квитка, а в інших – ні. Обмежений час на перерву, голодні учасники, а ви влаштовуєте додаткову перевірку на вході – чи включено обід у їхній квиток? Браслет одразу підкаже це перевіряючому.
Розіграші
Розіграші також можна проводити за браслетами. На браслетах заздалегідь друкують номери, і під час заходу оголошують переможця. Щасливий браслет – і приз у кишені!
Браслети зі штрих-кодами
На браслетах можна друкувати штрих-коди, і якщо є відповідне програмне забезпечення, то за допомогою цих кодів можна фіксувати присутність учасників. Не потрібно питати, який у них квиток, або підраховувати кількість людей на майстер-класі. Учасник просто підносить браслет до сканера, і система записує його вхід.
Різні категорії квитків
Категорії квитків можна маркувати різними кольорами браслетів. Це прискорить процес ідентифікації. Наймана охорона не завжди вдаватиметься в деталі організації, але якщо їм сказати, що червоні браслети мають доступ до VIP-зони, а сині – ні, це допоможе швидше приймати рішення.
Головна перевага – браслет неможливо зняти непомітно!
Існують різні види браслетів: від найдешевших паперових до дорожчих тканинних або вінілових, які можна носити кілька днів. Вибір залежить від ваших потреб. Якщо фестиваль триває кілька днів, варто використовувати більш якісні браслети. Якщо захід одноденний – підійдуть і найдешевші.
Такі браслети важко порвати, їх не можна зняти без ушкоджень, і вони не руйнуються у воді, якщо не перебувати в ній кілька годин.
Силіконові браслети
Силіконові браслети можуть бути частиною сувенірної продукції, але вони не допоможуть із контролем, оскільки їх легко зняти й передати іншій людині.
Обман із бейджами
Організатори часто не замислюються, на які хитрощі можуть піти учасники, щоб потрапити у заповітну зону. Приміром, AfterParty після заходу, вхід на яке оплачувався окремо, і учасники, які придбали квитки, мають спеціальні наклейки на бейджах. Група людей проходить у зал, знімають бейджі, віддають одному, і той потім передає їх іншим колегам на вулиці.
Навіть якщо охорона перевіряє список учасників, вона не зможе запам’ятати обличчя кількох сотень людей. А учасник міг просто вийти подихати повітрям або повернутися до авто за речами й зайти ще раз. З браслетами така схема не спрацює. І навіть історії на кшталт «я прийняв душ, і браслет порвався, дайте новий» перевіряються легко 😉
Використання функції Check-in від RegToEVENT
Використовуючи функцію Check-in нашого сервісу, ви зможете вести облік браслетів за серійними номерами або штрих-кодами, ефективно відстежувати переміщення гостей по майданчику й навіть проводити розіграші!