Витрачайте свою тисячу на квитки в RegToEVENT!

Новости и прогнозы

Всі ті хто скучив за емоціями та враженнями, хто вакцинувався та хоче без обмежень відвідати якийсь захід може витратити свою 1000 на квитки в RegToEVENT!

Ви чудово пам’ятаєте початок карантину, пов’язаного з COVID-19, коли одночасно були заборонені «до кращих часів» такі звичні нам конференції та семінари, зачинились всі кінотеатри, театри, виставки, музеї, та комплекси розваг.

Заходи переносились і переносились, більшість взагалі була відмінена, а організатори несли всі збитки на своїх плечах. Уряд вирішив підтримати галузі які виявились неготовими до таких обмежень та стали одними з найбільш постраждалих, а також заохотити населення до вакцинації.

Мова йде про ту саму, обіцяну 1000 віртуальних гривень, які можна витратити на квитки, на книги, на спортзали та ін. Як її отримати мабуть не знає лише той хто не вакцинувався ))) Для цього потрібно подати заявку в Дії, відкрити картку банку-партнера програми та чекати зарахування. Витратити кошти можна лише для оплати по спеціальним МСС кодам затвердженим КМУ.

Один із таких кодів використовує і наш сервіс, як агент з продажу квитків. Все що вам потрібно, при розрахунку за квиток вибрати спосіб оплати картою, та вказати її реквізити на сторінці платіжної системи.

Якщо вартість квитка перевищує вказану суму, ви можете звернутись до організатора, можливо він піде на зустріч і зможе зробити для вас 2 квитки з різними сумами оплати на 1000 грн та доплату, об’єднавши їх потім в одне замовлення.

У разі винекнення запитань зверніться до організатора події аб ов нашу підтримку RegToEVENT

Новости и прогнозы
Як прийняти добровільні пожертви з продажем квитків

Із введенням військового стану в Україні заборонено всі масові заходи. 😔 Але незважаючи на це, організатори всіляко намагаються проводити онлайн події, щоб не втрачати зв’язок зі своєю цільовою аудиторією, або, по можливості, проводити живі події в інших країнах, куди довелося виїхати частині івент команд. Як правило, такі події мають благодійний …

Новости и прогнозы
Изменения ограничений для желтой зоны карантина

Уже 2 месяца мы прожили в новых реалиях карантинных ограничений и хотим отметить, то что ивенты действительно вернулись к жизни! Даже после перехода областей в красную зону организаторы не отменяли и не переносили свои события как раньше, а продолжали их проводить с постоянным напоминаниям участникам о том, что будут проверять …

Новости и прогнозы
Новые правила проведения событий

Снова осень и это значит, что пришла пора новых ограничений в связи с пандемией. Нас – организаторов событий они касаются как никого другого. Итак, c 20 сентября согласно постановлению КМУ 954 от 13.09.21 г., вступят в силу новые правила ограничений для разных типов карантинных зон. Они по-прежнему делятся на зеленую, …