Як прийняти добровільні пожертви з продажем квитків

Новости и прогнозы

Із введенням військового стану в Україні заборонено всі масові заходи. 😔 Але незважаючи на це, організатори всіляко намагаються проводити онлайн події, щоб не втрачати зв’язок зі своєю цільовою аудиторією, або, по можливості, проводити живі події в інших країнах, куди довелося виїхати частині івент команд.

Як правило, такі події мають благодійний характер і передбачають збір пожертв для допомоги українському народу.

Серед організаторів RegToEVENT є навіть ті, хто вигадав відмінну та головне робочу механіку проведення змагань у віддаленому режимі. Тим самим підтримуючи наших спортсменів, щоб ті не втрачали форму, а гроші від внесків за змагання переводять на різні фонди, медикам, рятувальникам та всім, хто потребує підтримки.

Тому з весни 2022 року все частіше до нас почали звертатися з питанням: «як прийняти довільну суму за оплату квитка» чи «як приймати донати від учасників»?

При цьому сама участь в івенті може бути безкоштовною з ціною квитка 0, і потрібен тільки прийом донатів, тобто кожен учасник сплачує скільки вважає за потрібне, а може бути платний квиток, щоб покрити витрати організатора, але додатково гості можуть задонатити довільну суму на благодійність і всі донати передадуть якимось фондам чи організаціям.

Для збору донатів на самому івенті можна використовувати спеціальний і дуже зручний при своїх простих налаштуваннях, сервіс donate.re (який у свою чергу є частиною webs.li). Особливо, якщо ви хочете приймати пожертви прямо на івенті, розмістивши QR код на оплату на видному місці, і наприкінці провести розіграш серед усіх, хто задонатив хоч мінімальну суму. Або ви можете встановити конкретну мету збору коштів, на заздалегідь вказану суму, і всі зможуть бачити, скільки ще не вистачає і зробити свій внесок у добру справу.

Оскільки запитів від організаторів надходило досить багато, і більшість хотіли використовувати цей функціонал у рамках RegToEVENT, щоб приймати донати відразу в момент реєстрації учасника, а не потім, то ми додали такий функціонал.

Як це працює?

Працює це у межах додаткових опцій.

Якщо у вас платна участь + донати, то ви створюєте як і раніше свої типи квитків з їх вартістю та окремо налаштовуєте додаткові опції для донатів.

Якщо ж ви вирішили, що участь в івенті безкоштовна, але за обов’язковий донат і кожен учасник повинен задонатити довільну суму, то створюєте квиток із ціною 0 та налаштовуєте додаткові опції.

Ви можете створити різні типи квитків і до всіх або до деяких з них, на ваш вибір, додати опцію донату.

Налаштовуєте діапазон цін «від» і «до», а учасник у момент реєстрації сам вибирає повзунком скільки він готовий заплатити зверху понад вартості квитка. Наприклад, від 0 до 500 грн.

Можна зробити донат обов’язковим. Наприклад, ви виставляєте умову, що участь є безкоштовною, тільки за донати, але при цьому мінімальна сума донату від 100 грн, а якщо учасник хоче, то може сплатити більше.

Тоді ви можете створити безкоштовний квиток, а в налаштуваннях доната поставити галочку «опція завжди увімкнена» і виставити діапазон від 100 до 10000 або тієї суми, яка вам потрібна. Відповідно, при реєстрації учасника суму в 100 грн буде обрано автоматично, а якщо він захоче, то зможе пересунути повзунок на більше.

Валюта донату повністю відповідатиме валюті події. Відповідно, якщо ви створили подію у гривні, то й донати, як будь-які додаткові опції будуть прийматися у гривні, якщо у доларах – то у доларах і т.д. У CRM організатор бачитиме хто скільки вніс на «спільну справу».

Загалом вдалося додати дуже гнучкий і потрібний функціонал для тих, хто хоче дати свободу учасникам визначати, скільки вони готові заплатити на той чи інший благодійний проект.

Организаторам
Как принять добровольные пожертвования при продаже билетов

С вводом военного положения в Украине запрещены все массовые мероприятия.😔 Но несмотря на это, организаторы всячески стараются проводить онлайн события, чтобы не терять связь со своей целевой аудиторией, или по возможности проводить живые события в других странах, куда пришлось уехать части ивент команд. Как правило, такие события носят благотворительный характер …

Новости и прогнозы
Витрачайте свою тисячу на квитки в RegToEVENT!

Всі ті хто скучив за емоціями та враженнями, хто вакцинувався та хоче без обмежень відвідати якийсь захід може витратити свою 1000 на квитки в RegToEVENT! Ви чудово пам’ятаєте початок карантину, пов’язаного з COVID-19, коли одночасно були заборонені «до кращих часів» такі звичні нам конференції та семінари, зачинились всі кінотеатри, театри, …

Новости и прогнозы
Изменения ограничений для желтой зоны карантина

Уже 2 месяца мы прожили в новых реалиях карантинных ограничений и хотим отметить, то что ивенты действительно вернулись к жизни! Даже после перехода областей в красную зону организаторы не отменяли и не переносили свои события как раньше, а продолжали их проводить с постоянным напоминаниям участникам о том, что будут проверять …